Premiats en el concurs Calendari Matemàtic 2017-2018

Actualitzat el 13 d'abril de 2018

Mes de setembre 2017 

A la resolució d'alguna activitat:

  •  Rebecka Maria Bidileci (“Liceo”)
  • Samuel Guijo Castro (IES “L’Alcalatén”)
  • Nestor Salvador Sebastián (IES “L’Alcalatén”)
  • Laia Romero Gil (IES “L’Alcalatén”)
  • Maria Iulia Popescu (IES “L’Alcalatén”)
  • Lorena Muñoz Curiel (IES “L’Alcalatén”)
  • Maria Abigail Castaño (IES “L’Alcalatén”)
  • Josué Cocera Lara (IES “L’Alcalatén”)
  • Miguel Traver Cabedo (IES “L’Alcalatén”)
  • Nerea Carnicer Gonell (IES “L’Alcalatén”)
  • Pedro Javier Masegosa Pardon (I.E.S. “Valle del Almanzora”)
  • Carmen Maria Uribe López (I.E.S. “Valle del Almanzora”)
  • Bobbie Blakmore (I.E.S. “Valle del Almanzora”)
  • Vicente Fernández Torrecilla (I.E.S. “Valle del Almanzora”)
  • Jezabel Molina Calvo (IES “José Vilaplana”)
  • Adrián Llinares Beneyto (IES “Bellaguarda”)
  • Laura Lidón Grau (IES “Bellaguarda”)
  • Teresa Guillén Almiñana (IES “Bellaguarda”)
  • Marc Ramón Ferrer (IES “Bellaguarda”)
  • Pepa Perpiñá Almiñana (IES “Bellaguarda”)
  • Joan Borja Cortés (IES “Bellaguarda”)
  • Paula Ponsoda Miquel (IES “Bellaguarda”)
  • Helena Martínez Llorca (IES “Bellaguarda”)
  • Estevan Fuentes Marín-Silva (IES “Bellaguarda”)
  • Héctor Guillén Vidal (IES “Porçons”)
  • Leonardo Costa Lesage (“Santa Cruz”)
  • Alba Fernández Navarro (“Santa Cruz”)
  • Joan Fernández Navarro (“Santa Cruz”)
  • Joan Doria Ribera (INS “El Pont de Suert”) 

Mes d'octubre 2017

A la resolució d'alguna activitat:

  • Toni Escobosa Torres (INS “Pont de Suert”)
  • Roc Grau Piqué (INS “Pont de Suert”)
  • Maria ASlonso (INS “Pont de Suert”)
  • Clàudia Tahull (INS “Pont de Suert”)
  • Hana Qassemi (INS “Pont de Suert”)
  • Pau Feixa (INS “Pont de Suert”)
  • Lluc Feixa (INS “Pont de Suert”)
  • Adela Lucaci (INS “Pont de Suert”)
  • Carla Gil (INS “Pont de Suert”)
  • Alba Grau (INS “Pont de Suert”)
  • Alejandra Pombo Hincapié (“Liceo”)
  • Lucia Sánchez Pérez (IES “Biar”)
  • Arturo Molina Esteve (IES “Biar”)
  • Sebás Nono Mauer Portegies Zwart (IES “Ifach”)

Mes de novembre 2017

A la resolució d'alguna activitat:

Mes de desembre 2017

A la resolució d'alguna activitat:

  • Abel Fernández Szabó (Col·legi “Liceo”)
  • Carlos Muñoz Arenas (Col·legi “Liceo”)

Mes de gener 2018

A la resolució d'alguna activitat: 

  • Rebecka Maria Bidileci (Col·legi “Liceo”)
  • Alba Grau (IES “El Pont de Suert”)
  • Safa Qassemi (IES “El Pont de Suert”)
  • Carla Gil (IES “El Pont de Suert”)
  • Hana Qassemi (IES “El Pont de Suert”)
  • Pau Feixas Morancho (IES “El Pont de Suert”)
  • Clàudia Tahull (IES “El Pont de Suert”)
  • Toni Escobosa Torres (IES “El Pont de Suert”)
  • Miguel Valentín Traver Cabedo (IES “L’Alcalatén”)
  • Rubén Andrés Szasz Szasz (IES “L’Alcalatén”)
  • David Alguacil Aragón (IES “L’Alcalatén”)
  • Néstor Salvador Sebastián (IES “L’Alcalatén”)
  • Hèctor Guillén Vidal (IES “Porçons”)
  • Rosa Soler Borderia (IES “Porçons”)
  • Jezabel Molina Calvo (IES “José Vilaplana”)

A la resolució de totes les activitat:

  • Pablo García Insa (IES “El Caminàs”)
  • Joan Luís Gómez (IES “El Caminàs”)
  • Pau Ribés Martínez (IES “El Caminàs”)
  • Laura Valdazo Martínez (IES “El Caminàs”)
  • Natalia Bellver Mestre (IES “El Caminàs”)
  • Raúl Escuder Bort (IES “El Caminàs”)
  • Diego Monfort Almela (IES “El Caminàs”)
  • Nayara Peris García (IES “El Caminàs”)
  • Lucia Milanés Bachero (IES “El Caminàs”)
  • Eva Pons Cortijo (IES “El Caminàs”)
  • Elena Simarro Ruiz (IES “El Caminàs”)
  • Carla Tauste Sos (IES “El Caminàs”)

Mes de febrer 2018

A la resolució d'alguna activitat:

Mes de març 2018

 

A la resolució d'alguna activitat:

Mes de maig 2018

 

A la resolució d'alguna activitat:

A la resolució d'alguna activitat:

Premis PDF