Premiats en el concurs Calendari Matemàtic 2018-19

Actualitzat el 11 de maig de 2019

Mes de setembre 2018

A la resolució de totes les  activitats:

  • Joan Borja Cortés (IES “Bellaguarda”)
  • Hilario Espino Vargas (IES “Bellaguarda”)
  • Maria Teresa Guillén Almiñana (IES “Bellaguarda”)
  • Adrián Llinares Beneyto (IES “Bellaguarda”)
  • Miquel Martí González (IES “Bellaguarda”)
  • Paula Martínez Ferrer (IES “Bellaguarda”)
  • Helena Martínez Llorca (IES “Bellaguarda”)
  • Miquel Pérez Jorro (IES “Bellaguarda”)
  • Pepa Perpiñá Almiñana (IES “Bellaguarda”)
  • Clara Maria Pla Nowarre (IES “Bellaguarda”)
  • Sergi Ponsoda Juan (IES “Bellaguarda”)
  • Paula Ponsoda Miquel (IES “Bellaguarda”)
  • Marc Ramón Ferrer (IES “Bellaguarda”)
  • Mar Ripoll Bertomeu (IES “Bellaguarda”)
  • Alberto Rostoll Peñalver (IES “Bellaguarda”)
  • Geraldine Sanabria Picca (IES “Bellaguarda”)
  • Iker Simarro Aguado (IES “Bellaguarda”)
  • Marta Verdú Ruiz-Orejón (IES “Bellaguarda”)

A la resolució d'alguna activitat: 

  • Jordi Herrero Martínez (IES “Laurona”)
  • Jezabel Molina Calvo (IES “José Vilaplana”)
  • Guillermo Ballester Viciano ( “Liceo”)
  • Mar García Fuentes (IES “Porçons”)
  • Carla Sanz Sanchis (IES “Porçons”)
  • David Gisbert Vicent (IES “Porçons”)
  • Gemma Giménez Fornés (IES “Porçons”)
  • Héctor Guillén Vidal (IES “Porçons”)
  • Juan Estevan Morió (IES “Josep Segrelles”)
  • Esteban Ponsoda López (IES “Andreu Sempere”)
  • Andrei Raya Bocharnikov (IES “Andreu Sempere”)
  • Cristina Pérez Mollà (IES “Andreu Sempere”)

 

Mes d'octubre 2018

A la resolució d'alguna activitat:

  • Toni Escobosa Torres (INS “Pont de Suert”)
  • Andrea Cierco Cuadra (INS “Pont de Suert”)
  • Maria Alonso (INS “Pont de Suert”)
  • Clàudia Tahull (INS “Pont de Suert”)
  • Hana Qassemi (INS “Pont de Suert”)
  • Pau Feixa (INS “Pont de Suert”)
  • Lluc Feixa (INS “Pont de Suert”)
  • Adela Luccaci (INS “Pont de Suert”)
  • Carla Gil Cherta (INS “Pont de Suert”)
  • Alba Grau (INS “Pont de Suert”)
  • Pau Torrente (INS “Pont de Suert”)
  • Jordi Herrero Martínez (IES “Laurona”)
  • Pati Darnell Pascual (“La Salle Bonanova”)
  • Pablo Martínez (“La Salle Bonanova”)
  • Andreu Benavent Mantell (IES “Josep de Ribera”)
  • Marc Velasco Mateu (IES “Josep de Ribera”)
  • Marc Cuenca (IES “Josep de Ribera”) 

 

Mes de novembre 2018

A la resolució d'alguna activitat:

  • Joan Esteva Morió (IES “Josep Segrelles”)
  • Jordi Herrero Martínez (IES”Laurona”)
  • Remigi Roca Mollà (IES “Josep de Ribera”)
  • Arnau Roca Mollà (IES “Josep de Ribera”)
  • Oscar Sala Esteve (IES “Josep de Ribera”)
  • Marc Velasco Mateu (IES “Josep de Ribera”)
  • Andreu Benavent Montell (IES “Josep de Ribera”)
  • Marc Cuenca Laràs (IES “Josep de Ribera”)

 

Mes de desembre 2018

A la resolució de totes les activitats:

  • Remigi Roca Mollà (IES “Josep de Ribera”)
  • Arnau Roca Mollà (IES “Josep de Ribera”)
  • Marc Velasco Mateu (IES “Josep de Ribera”)
  • Andreu Benavent Montell (IES “Josep de Ribera”)
  • Marc Cuenca Laràs (IES “Josep de Ribera”)

 A la resolució d'alguna activitat:

  • Jordi Herrero Martínez (IES “Laurona”)
  • Zhan yong Pan (I.E.S. “Abyla”)
  • Gemma Giménez Fornés (IES “Porçons”)
  • Héctor Guillén Vidal (IES “Porçons”)

 

Mes de gener 2019

A la resolució de totes les activitats:

  • Jordi Herrero Martínez (IES “Laurona”)

A la resolució de gairebé totes les activitats:

  • Joan Estevan Morió (IES “Josep Segrelles”)
  • Mar García Fuentes (IES “Porçons”)
  • Gemma Giménez Fornés (IES “Porçons”)
  • David Gisbert Vicent (IES “Porçons”)
  • Héctor Guillén Vidal (IES “Porçons”)
  • Carla Sanz Sanchis (IES “Porçons”)

A la resolució d'alguna activitat:

  • África García del Castillo (IES “Gaia”)
  • Nuria Santonja Sánchez (IES “Gaia”)
  • Álex Pérez Ortiz (IES “Gaia”)
  • María Martínez Montalbo (I.E.S. “Valle del Almanzora”)
  • Sergio Rodríguez Carreño (I.E.S. “Valle del Almanzora”)
  • Alicia Cuellar Uribe (I.E.S. “Valle del Almanzora”)
  • Adriana Ferrer (IES “La Plana”)
  • Laura Escrig Aranda (IES “La Plana”)
  • Elena Viciano Cabello (IES “La Plana”)
  • Pablo Borja Domínguez Grau (IES “La Plana”)
  • Sara Bagán Peris (IES “La Plana”)
  • Iván Toribio Albarrán (IES “La Plana”)
  • Daniel KUranov (Col·legi “Liceo”)
  • Pere Feixas (INS “El Pont de Suert”)

 

Mes de febrer 2019

A la resolució de totes les activitats:

  • Andreu Benavent Montell (IES “Josep de Ribera”)
  • Marc Cuenca Laràs (IES “Josep de Ribera”)
  • Marc Velasco Mateu (IES “Josep de Ribera”)
  • Arnau Roca Mollà (IES “Josep de Ribera”)
  • Lidón Cañadas Reina (IES “El Caminàs”)
  • Nicole Jachelin Muntean (IES “El Caminàs”)
  • Kirsten Obanor (IES “El Caminàs”)
  • Irune Archilés Solsona(IES “El Caminàs”)
  • Lucía Milanés Bachero (IES “El Caminàs”)
  • Eva Pons Cortijo (IES “El Caminàs”)
  • Elena Simarro Ruiz (IES “El Caminàs”)
  • Diego Agüera Mestre (IES “El Caminàs”)
  • Natàlia Bellver Mestre (IES “El Caminàs”)
  • Kenneth Obanor (IES “El Caminàs”)
  • David García Valero (IES “El Caminàs”)
  • Enric Torres Oliver (IES “El Caminàs”)

 A la resolució d'alguna activitat:

  • Evelyn Garrido (IES “La Plana”)
  • Sara Bagán Peris (IES “La Plana”)
  • Adrián Bernardo Agustina (IES “La Plana”)
  • Daniel Kuranov (Col·legi “Liceo”)
  • Jordi Herrero Martínez (IES “Laurona”)

 

Mes de març 2019

A la resolució d’alguna activitat:

  • Andreu Benavent Montell (IES “Josep de Ribera”)
  • Marc Cuenca Larás (IES “Josep de Ribera”)
  • Marc Velasco Mateu (IES “Josep de Ribera”)
  • Jordi Herrero Martínez (IES “Laurona”)

 

Mes d'abril 2019

A la resolució de totes les activitats:

  • Andreu Benavent Montell (IES “Josep de Ribera”)
  • Marc Cuenca Larás (IES “Josep de Ribera”)
  • Marc Velasco Mateu (IES “Josep de Ribera”)

A la resolució d’alguna activitat:

  • Markel Sanz Blanco (IES “La Plana”)
  • Mar García Fuentes (IES “Porçons”)
  • Gemma Giménez Fornés (IES “Porçons”)
  • David Gisbert Vicent (IES “Porçons”)
  • Héctor Guillén Vidal (IES “Porçons”)
  • Carla Sanz Sanchis (IES “Porçons”)
  • Joan Borja Cortés (IES “Bellaguarda”)
  • Alejandro Fiñana Aránega (I.E.S. “Valle del Almanzora”)

 

Mes de maig 2019

A la resolució d'alguna activitat:

 

Mes de juny 2019 

A la resolució d'alguna activitat:

Premis PDF

 

Additional information